Rošty

Nastavení filtru
Cena
1 370 Kč47 360 Kč

Rošty

Vlastnosti sebelepší matrace si dostatečně neužijete bez správného roštu. Pryč jsou doby, kdy se místo roštu používala dřevotřísková deska či matrace byla dokonce napevno spojená s postelí. Základem správné spánkové kultury je kvalitní postel, volně ložený rošt a na něm teprve matrace. Moderní rošt by měl být pokud možno lamelový (kvůli prodyšnosti a odvodu tělesných tekutin), kde lamely reagují na váhu těla a pruží pod zátěží.

 

Pokud jste si nevybrali z nabídky rozměrů, napište nám na service@i-living.cz a my Vám prověříme možnost dodání a cenu jakéhokoliv atypického rozměru.

 

Při výběru kromě velikosti postele dejte také pozor na nosnost a způsob uložení roštu v posteli - speciálně starší druhy postelí nemusí být s moderními rošty kompatibilní. Rošty většinou bývají o cca 5 cm kratší než postel. Nenechte se tímto zmást. Pro vyšší váhy volte rošty s označením XXL. 

 

Pokud máte změřeno a jasno, nyní zvolte, jestli Vám stačí rošt rovný, nebo si připlatíte za polohovací. Speciálně mladé ženy by měly uvážit, jak v době těhotenství a kojení může polohovací zádová část usnadnit život. V malých bytech jistě oceníte modely s přístupem do úložného prostoru, ať už z boku, nebo ze strany. Ze strany pak nabízíme variantu levého či pravého provedení. Nejvyšší komfort Vám poskytne vysoce kvalitní rošt z elektrickým polohováním a ovládáním na ovladač.