Matrace z paměťové pěny

Nastavení filtru
Cena
5 036 Kč51 990 Kč
| 1|

Matrace z paměťové pěny

Co je paměťová pěna? Paměťová, memory, líná, visco, viscoelastická, kosmická nebo termoreaktivní pěna se vyznačuje tím, že upravuje svoji tuhost podle tepla lidského těla a jeho tlaku. Když si na ni lehnete, pěna se pod Vaším tělem jakoby pomalu proboří. Vyhovuje tedy všem bez rozdílu věku či váhy.
 
Výrobky z paměťové pěny účinně napomáhají v boji proti bolesti zad a šíje. Ne nadarmo se pěna s pamětí hojně používá i v nemocnicích, lázních a léčebnách. Jelikož v I-LIVING věříme, že paměťová pěna je to pravé pro tělo a páteř, vyvinuli jsme vlastní řadu zboží z paměťové pěny VISCOPUR®. Matrace tak můžete doplnit o polštáře, chrániče matrací (přistýlky) nebo relaxační polštáře. Více info ZDE >>>
 
V paměťových matracích byla při výrobě v mnoha případech použita BIO pěna. BIO složka značí, že při výrobě matrace byly použity přírodní materiály. Paměťovou pěnu si možná představíte jako masivní rovnou plochu. Nemusí tomu tak být vždy. Paměťová pěna někdy bývá použita ve formě tzv. 3D Rainbow Technologie. 3D Rainbow technologie, neboli složení vrchní vrstvy z více druhů pěn, zaručuje kombinaci těch nejlepších vlastností z každého typu pěny.