Matrace z paměťové pěny

Nastavení filtru

Cena

4 799 Kč 51 990 Kč

Velikost lůžka

Výška matrace

Tuhost matrace

Váha spáče

Matrace obsahuje

| 1|

Matrace z paměťové pěny

Co je paměťová pěna? Paměťová, memory, líná, visco, viscoelastická, kosmická nebo termoreaktivní pěna se vyznačuje tím, že upravuje svoji tuhost podle tepla lidského těla a jeho tlaku. Když si na ni lehnete, pěna se pod Vaším tělem jakoby pomalu proboří. Vyhovuje tedy všem bez rozdílu věku či váhy. Speciálně doporučujeme pro děti a celé rodiny.  
 
Výrobky z paměťové pěny účinně napomáhají v boji proti bolesti zad a šíje. Ne nadarmo se pěna s pamětí hojně používá i v nemocnicích, lázních a léčebnách. Například matrace TROPICO Color Visco Wellness získala prestižní ocenění Matrace Lázní Velichovky.
 
V paměťových matracích byla při výrobě v mnoha případech použita BIO pěna. BIO složka značí, že při výrobě matrace byly použity přírodní materiály. Paměťovou pěnu si možná představíte jako masivní rovnou plochu. Nemusí tomu tak být vždy. Paměťová pěna někdy bývá použita ve formě tzv. 3D Rainbow Technologie. 3D Rainbow technologie, neboli složení vrchní vrstvy z více druhů pěn, zaručuje kombinaci těch nejlepších vlastností z každého typu pěny. V realitě pak taková vrstva vypadá jako duha = Rainbow, viz například matrace VISCOPUR Sumo XXL.
 
Jelikož v I-LIVING věříme, že paměťová pěna je to pravé pro tělo a páteř, vyvinuli jsme vlastní řadu zboží z paměťové pěny VISCOPUR®. Matrace tak můžete doplnit o polštáře, chrániče matrací (přistýlky) nebo relaxační polštáře. Více info ZDE >>>
 
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.