Matrace z paměťové pěny

Nastavení filtru

Cena

5 036 Kč 51 990 Kč

Velikost lůžka

Výška matrace

Tuhost matrace

Váha spáče

Matrace obsahuje

| 1|

Matrace z paměťové pěny

Co je paměťová pěna? Paměťová, memory, líná, visco, viscoelastická, kosmická nebo termoreaktivní pěna se vyznačuje tím, že upravuje svoji tuhost podle tepla lidského těla a jeho tlaku. Když si na ni lehnete, pěna se pod Vaším tělem jakoby pomalu proboří. Vyhovuje tedy všem bez rozdílu věku či váhy.
 
Výrobky z paměťové pěny účinně napomáhají v boji proti bolesti zad a šíje. Ne nadarmo se pěna s pamětí hojně používá i v nemocnicích, lázních a léčebnách. Jelikož v I-LIVING věříme, že paměťová pěna je to pravé pro tělo a páteř, vyvinuli jsme vlastní řadu zboží z paměťové pěny VISCOPUR®. Matrace tak můžete doplnit o polštáře, chrániče matrací (přistýlky) nebo relaxační polštáře. Více info ZDE >>>
 
V paměťových matracích byla při výrobě v mnoha případech použita BIO pěna. BIO složka značí, že při výrobě matrace byly použity přírodní materiály. Paměťovou pěnu si možná představíte jako masivní rovnou plochu. Nemusí tomu tak být vždy. Paměťová pěna někdy bývá použita ve formě tzv. 3D Rainbow Technologie. 3D Rainbow technologie, neboli složení vrchní vrstvy z více druhů pěn, zaručuje kombinaci těch nejlepších vlastností z každého typu pěny.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.