Videa

1.DÍL - Před návštěvou studia

Pohodlně se usaďte a shlédněte první díl o tom, na co se zaměřit před nákupem matrací.

2.DÍL - Z čeho se skládá postel

Plánujete kompletní nákup nového lůžka? Nechte si poradit, jak správně nakombinovat postel s rošty a matracemi.

3.DÍL - Dobře měřte

I když se Vám zdá vše jasné, nebojte se vzít si do ruky metr a znovu matrace s postelí přeměřte. Ač se Vám může zdát Váš rozměr tradiční, opak může být pravdou. Ale nebojte se, naše nabídka rozměrů je opravdu veliká, jen se připravte na trošku delší dodání, než se matrace vyrobí. Nejčastější důvod pro vrácení matrace je špatný rozměr.

4.DÍL - Jaká matrace je ta nejlepší?

V první řadě je potřeba si matrace vyzkoušet. Prohlédnout si nabídku a říct si cenovou relaci, ve které byste se rádi pohybovali. Pak už jenom ležet a ležet. Ve videu najdete základní informace k rozeznávání matrací. Naši nabídku matrací v cenovém středu najdete ZDE. Pokud Vás zaujaly zdravotní matrace se sníženou sazbou DPH, najdete je ZDE.

5.DÍL - Zvolit matraci vcelku, nebo dvě samostatné?

Znáte všechny výhody a nevýhody matrace vcelku nebo matrací zvlášť? Promyslete vše již před nákupem. Každý z nás má jiné preference a je tedy běžné, že se partneři neshodnou na stejné matraci.

Většina námi nabízených matrací má oboustranné použití – z jedné strany je matrace tužší a z druhé měkčí – nazývají se partnerské. Parádní volbou jsou matrace od Magniflexu, které nabízejí duální komfort – různé tuhosti matrací v celistvém potahu, přes který neucítíte žádnou mezeru.

6.DÍL - Materiály a druhy matrací

Už se Vám z toho točí hlava? Pojďte si to trochu utřídit. Jak už víte, výběr matrace je pocitová záležitost. Když pomáháme ve výběru v našem matracovém studiu. Velmi rychle se nám daří vyselektovat, zda je Vám příjemná paměťová pěna, pružinky, latex nebo jiné pěnové matrace

7.DÍL - Dodání matrace

Vybírejte matrace s předstihem, aby Vás nelimitoval čas dodání. Po koupi matrace je velmi důležité si zaregistrovat prodlouženou záruku, jíž většina z našich matrací má. Na co se záruka vztahuje? A víte, jak se správně starat o matrace?  

8.DÍL - Jakou matraci zvolit pro děti a teenagery?

Jak vybírat matrace pro děti a starší mládež? Podívejte se na dvouminutové video, kam jsme Vám shrnuli to nejdůležitější, na co se zaměřit.

 • Zákaznická linka: 228 226 499
 • E-mail: service@i-living.cz
 • Otevírací doba studia:
  Pondělí + čtvrtek: 
  9-19:00
  Úterý + středa: 
  9-17:00
  Pátek: 
  9-16:00
  Sobota:
  9-14:00
 • Jak se k nám dostanete? Zobrazit