Videa

1.DÍL - Před návštěvou studia

Navštivte naše matracové studio v Praze 10 - Vršovicích. Můžete u nás vyzkoušet více jak 30 matrací, ale nebojte se nebudete na to sami, rádi Vám poradíme. 

2.DÍL - Z čeho se skládá postel

Plánujete kompletní nákup nového lůžka? Nechte si poradit, jak správně nakombinovat postel s rošty a matracemi.

3.DÍL - Dobře měřte

I když se Vám zdá vše jasné, nebojte se vzít si do ruky metr a znovu matrace s postelí přeměřit. Ač se Vám může zdát Váš rozměr tradiční, opak může být pravdou. Ale nebojte se, naše nabídka rozměrů je opravdu veliká, jen se připravte na trošku delší dodání, než se matrace vyrobí. Nejčastější důvod pro vrácení matrace je špatný rozměr.

4.DÍL - Jaká matrace je ta nejlepší?

V první řadě je potřeba si matrace vyzkoušet. Prohlédnout nabídku a říct si cenovou relaci v které byste se rádi pohybovali. Pak už jenom ležet a ležet. Ve videu najdete základní informace k rozeznávání matrací. Naši nabídku matrací v cenovém středu najdete ZDE. Pokud Vás zaujali zdravotní matrace se sníženou DPH najdete je ZDE.

5.DÍL - Zvolit matraci v celku, nebo dvě samostatné?

Znáte všechny výhody a nevýhody matrace v celku nebo matrací zvlášť? Promyslete vše již před nákupem. Každý z nás má jiné preference a je tedy běžné, že se partneři neshodnou na stejné matraci.

Většina námi nabízených matrací má oboustranné použití – z jedné strany je matrace tužší a z druhé měkčí – nazývají se partnerské. Parádní volbou jsou matrace od Magniflexu, které nabízejí duální komfort – různé tuhosti matrací v celistvém potahu přes který neucítíte žádnou mezeru.

6.DÍL - Materiály a druhy matrací

Už se Vám z toho točí hlava? Pojďte si to trochu utřídit. Jak už víte, výběr matrace je pocitová záležitost. Když pomáháme ve výběru v našem matracovém studiu. Velmi rychle se nám daří vyselektovat, zda je Vám příjemná paměťová pěna, pružinky, latex nebo jiné pěnové matrace

7.DÍL - Dodání matrace

Vybírejte matrace s předstihem, aby Vás nelimitoval čas dodání. Po koupi matrace je velmi důležité se zaregistrovat o prodlouženou záruku, již většina z našich matrací má. Na co se záruka vztahuje? A víte, jak se správně starat o matrace?  

8.DÍL - Jakou matraci zvolit pro děti a teenagery?

Jak vybírat matrace pro děti a starší mládež? Podívejte se na dvou minutové video, kam jsme Vám shrnuli to nejdůležitější na co se zaměřit.

 • Zákaznická linka: 724 712 000
 • E-mail: service@i-living.cz
 • Otevírací doba studia:
  Po-Čt: 
  9-18:00
  Pátek:
  9-17:00
  Sobota:
  9-14:00
  Neděle - pouze 24.10.:
  9-14:00
  Pozor - státní svátky:
  28.10. zavřeno
 • Jak se k nám dostanete? Zobrazit