O nás - UP AND DOWN s.r.o.

Společnost UP AND DOWN s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2013 nejprve jako velkoobchodní společnost, poté jako provozovatel internetových obchodů.

Jsme zavedení a známí specialisté na matrace a zdravý spánek. S obchodem, prodejem a reklamou máme zkušenosti již od roku 1999. Většinu tohoto času se zabýváme právě produkty pro ložnici a domácnost. Tvoříme si vlastní kolekce, zboží si sami dovážíme ze zemí EU i mimo EU. Vlastníme ochranné známky svých značek.

KONTAKTUJTE NÁS!

service@i-living.cz, tel. 228 226 499

Provozujeme veliké matracové studio v Praze - Vršovicích, kde si můžete vše vyzkoušet, vyzvednout objednávku či se nás na cokoliv zeptat. V našem matracovém studiu si můžete olehat téměř všechny matrace nabízené na eshopu.

Naší specialitou jsou matrace a vše pro zdravé spaní. Jsme vlastníci ochranné známky a výhradní distributoři značky VISCOPUR® a DREAMPUR® - matrace, přistýlky i polštáře z paměťové a latexové pěny za skvělé ceny. Prodeji matrací se věnujeme osobně my - majitelé společnosti, a troufáme si tvrdit, že za více než 20 let praxe o matracích víme téměř vše.

Nezávislé recenze značky VISCOPUR® naleznete na Heuréce  

Ta nejdůležitější osoba u nás ve firmě je náš zákazník. Nejde nám o rychlý zisk, ale o takový obchod, kdy za námi zůstanou spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet. Rádi pomůžeme s dohledáváním zatoulané zásilky nebo bez problémů vyřizujeme reklamace, zařizujeme výměny. Uvědomujeme si, že při nákupu přes internet si nemůžete zboží fyzicky osahat, proto jakékoliv změny či vratky řešíme velmi vstřícně. I proto se můžeme pyšnit průměrnou 98% zákaznickou spokojeností podle nezávislého portálu Heuréka, počítané z více jak tisícovky recenzí. 

Sledujeme světové trendy, účastníme se důležitých domácích i zahraničních veletrhů, kde čerpáme inspiraci. Proto Vám kromě standardního sortimentu jsme schopni pravidelně nabízet i zajímavé akční nabídky. To vše za ceny, které si běžná česká rodina může dovolit. Kromě matrací nabízíme širokou nabídku bytového textilu. Lůžkoviny české výroby, anatomické polštáře a vrchní matrace z vlastní distribuce, povlečení v různých rozměrech i materiálech a mnoho dalšího. 

A hlavně, náš obor a naše práce nás baví. Doufáme, že je to na našich stránkách alespoň trochu vidět :-).