Dětský bytový textil

Nastavení filtru
Cena
99 Kč999 Kč

Dětský bytový textil

Vítejte v sekci dětského pokojíčku a koupelny. Najdete zde bytové doplňky pro všechny kluky, holky, puberťáky i miminka. 

Změkčovací přistýlky poslouží, pokud Vaše dítko spí na tvrdém a určitě je využijete, když na návštěvu dorazí kamarádi a zdrží se přes noc. Pokud potřebujete jen ochránit matraci či prodloužit její životnost, určitě zvolte pratelný chránič na matrace. Zadrží pot, vlhkost nebo třeba drobky. Noční nehody vyřeší nepropustné chrániče, ať už v rozměru na klasickou postel, nebo do dětské postýlky. 

Staré přikrývky a polštáře by se měly pravidelně prát a po dosloužení obměňovat, abyste zabránili množení bakterií a roztočů. Když je čas na nové, volte nejlépe české výrobky kvůli zdravotní nezávadnosti. Když je základ "hotov", ladíme vzory, barvy a motivy. Na postel nové povlečení - dětské licenční, designové nebo povlečení s fototiskem. Doplňky dotvoří dětské polštářky a dečky, v koupelně děti potěší ručníky, ponča a župany.

Miminka si zaslouží speciální pozornost, proto pro ně nabízíme české zdravotně nezávadné sady přikrývek a polštářků, nepropustné chrániče, prostěradla a samozřejmě hezké barevné povlečení v dětském rozměru.