Matrace ze studené pěny

Cena

1 990 Kč 25 990 Kč

Velikost matrace

Záruka

Tvrdost 1-5

Výška matrace

Vhodné pro alergiky

Váha spáče

Jádro matrace

| 1|

Matrace ze studené pěny

Pěna Flexifoam® je nová tepelně modifikovaná polyuretanová pěna vyráběná výhradně firmou Hilding Anders ČR, a.s. Flexifoam® pěna patří k nové generaci pěn, které jsou charakteristické vysokou elasticitou, tvarovou stálostí, houževnatostí a dlouhou životností. Matrace jsou krásně prodyšné a nedaří se v nich plísním ani roztočům. Jsou tedy velmi vhodné i pro děti, seniory a alergiky.
 
Flexifoam Image matrace pár
 
 
Matrace vyrobené z pěny Flexifoam® se dodávají nejčastěji jako oblíbené sendvičové matrace (složené z několika vrstev). Složení těchto sendvičů je specifické pro každý typ matrace a má vliv na tuhost, ortopedické a relaxační vlastnosti matrace. Pěna Flexifoam® se může kombinovat například i s paměťovou pěnou či vyztužit kokos-latexovou deskou pro optimální tvrdost a stabilitu.
 
Pro matrace Flexifoam® je ideální uložení na lamelový rošt, který podpoří její anatomické vlastnosti, a zároveň prodlouží jejich životnost. Kromě typů vyztužených kokos-latexovými deskami je možné použití v kombinaci s polohovatelným roštem.
 
TIP: Nevíte si rady s výběrem? Popojeďte na této stránce kousek dolů a klikněte na ikonku (tlačítko) filtr. Zobrazí se Vám základní parametry nabízených matrací. Po zakliknutí Vámi preferovaných parametrů se Vám zobrazí příslušné matrace. Nepomohlo? Volejte naši zákaznickou linku 724 712 000, rádi poradíme.
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.