Matrace s kokosem

Cena

7 990 Kč 14 999 Kč

Velikost matrace

Výška matrace

Záruka

Tvrdost 1-5

Vhodné pro alergiky

Jádro matrace

Váha spáče

Matrace s kokosem

Kokosová, neboli kokos-latexová deska se používá tam, kde je žádoucí matraci zpevnit, vyztužit, zaručit její vyšší tuhost. Ne nadarmo se používá u matrací určených pro XXL uživatele. Vyrábí se ze skutečně přírodních kokosových vláken, proto může činit potíže těžkým alergikům, mívajícím potíže s roztoči. Naopak bývají matrace vyztužené kokosovou vrstvou bezkonkurenčně skvěle pevné a prodyšné.
 
Matrace s kokosem se ukládá ideálně na lamelový nebo laťkový rošt. Díky tuhosti kokosové desky je u něj velmi omezená možnost polohování.
 
Vděčnými uživateli matrací s kokosovou vrstvou jsou muži. Ti mívají rádi "pevnou půdu" pod zády a ne vždy jim vyhovují měkčí druhy matrací.
 

spící muž kokos

TIP: Nevíte si rady s výběrem? Popojeďte na této stránce kousek dolů a klikněte na ikonku (tlačítko) filtr. Zobrazí se Vám základní parametry nabízených matrací. Po zakliknutí Vámi preferovaných parametrů se Vám zobrazí příslušné matrace. Nepomohlo? Volejte naši zákaznickou linku 724 712 000, rádi poradíme.
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.