O nás

Nevznikli jsme v polích, neobchodujeme z garáže. S obchodem, prodejem a reklamou máme zkušenosti již od roku 1999. Většinu tohoto času se zabýváme právě produkty pro ložnici a domácnost.

Díky tomu můžeme nabídnout zboží od léty prověřených dodavatelů, které je kvalitní a "IN". Většinu zboží si dovážíme sami přímo od výrobců, a tak jsme schopni Vám nabídnout maximálně možnou výhodnou cenu. Zboží skladujeme v moderních prostorech, spolupracujeme se širokým portfoliem dopravců. Provozujeme velikou kamennou prodejnu v Praze - Vršovicích, kde si můžete vše vyzkoušet, vyzvednout objednávku či se nás na cokoliv zeptat. V našem matracovém studiu si můžete olehat všechny matrace nabízené na eshopu.

Naší specialitou jsou matrace a vše pro zdravé spaní. Jsme vlastníci ochranné známky a výhradní distributoři značky VISCOPUR® - matrace, přistýlky a polštáře z paměťové pěny za skvělé ceny. Prodeji matrací se věnujeme osobně my - majitelé společnosti, a troufáme si tvrdit, že za 18 let praxe o matracích víme téměř vše a dokážeme odhadnout "tu pravou" pro každého. A pokud ne, neděláme problémy s výměnou.

Nezávislé recenze značky VISCOPUR® naleznete na Heuréce  

 

Ta nejdůležitější osoba u nás ve firmě je náš zákazník. Nejde nám o rychlý zisk, ale o takový obchod, kdy za námi zůstanou spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet. Rádi pomůžeme s dohledáváním zatoulané zásilky nebo bez problémů vyřizujeme reklamace, zařizujeme výměny. Uvědomujeme si, že při nákupu přes internet si nemůžete zboží fyzicky osahat, proto jakékoliv změny či vratky řešíme velmi vstřícně. I proto se můžeme pyšnit průměrnou 99% zákaznickou spokojeností podle nezávislého portálu Heuréka, počítané ze stovek recenzí

Sledujeme světové trendy, účastníme se důležitých domácích i zahraničních veletrhů, kde čerpáme inspiraci. Proto Vám kromě standardního sortimentu jsme schopni pravidelně nabízet i zajímavé akční nabídky. To vše za ceny, které si běžná česká rodina může dovolit.

Velká část našeho sortimentu se týká oblasti dětského pokojíčku. Jako rodiče víme, že sehnat v Čechách pěkné věci pro děti za dobré ceny je velmi obtížné. Díky našim úzkým vazbám na zahraniční trhy umíme velmi dobře předvídat a máme přehled o novinkách. 

A hlavně, náš obor a naše práce nás baví. Doufáme, že je to na našich stránkách alespoň trochu vidět :-).