O nás

Jsme zavedení a známí specialisté na matrace a zdravý spánek. S obchodem, prodejem a reklamou máme zkušenosti již od roku 1999. Většinu tohoto času se zabýváme právě produkty pro ložnici a domácnost.

Díky tomu můžeme nabídnout zboží od léty prověřených dodavatelů, které je kvalitní a "IN". Většinu zboží si dovážíme sami přímo od výrobců, a tak jsme schopni Vám nabídnout maximálně možnou výhodnou cenu. Zboží skladujeme v moderních prostorech, spolupracujeme se širokým portfoliem dopravců. Provozujeme velikou kamennou prodejnu v Praze - Vršovicích, kde si můžete vše vyzkoušet, vyzvednout objednávku či se nás na cokoliv zeptat. V našem matracovém studiu si můžete olehat všechny matrace nabízené na eshopu.

Naší specialitou jsou matrace a vše pro zdravé spaní. Jsme vlastníci ochranné známky a výhradní distributoři značky VISCOPUR® a DREAMPUR® - matrace, přistýlky i polštáře z paměťové a latexové pěny za skvělé ceny. Prodeji matrací se věnujeme osobně my - majitelé společnosti, a troufáme si tvrdit, že za 20 let praxe o matracích víme téměř vše.

Nezávislé recenze značky VISCOPUR® naleznete na Heuréce  

Ta nejdůležitější osoba u nás ve firmě je náš zákazník. Nejde nám o rychlý zisk, ale o takový obchod, kdy za námi zůstanou spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet. Rádi pomůžeme s dohledáváním zatoulané zásilky nebo bez problémů vyřizujeme reklamace, zařizujeme výměny. Uvědomujeme si, že při nákupu přes internet si nemůžete zboží fyzicky osahat, proto jakékoliv změny či vratky řešíme velmi vstřícně. I proto se můžeme pyšnit průměrnou 98% zákaznickou spokojeností podle nezávislého portálu Heuréka, počítané z více jak tisícovky recenzí. 

Sledujeme světové trendy, účastníme se důležitých domácích i zahraničních veletrhů, kde čerpáme inspiraci. Proto Vám kromě standardního sortimentu jsme schopni pravidelně nabízet i zajímavé akční nabídky. To vše za ceny, které si běžná česká rodina může dovolit. Kromě matrací nabízíme širokou nabídku bytového textilu. Lůžkoviny české výroby, anatomické polštáře a vrchní matrace z vlastní distribuce, povlečení v různých rozměrech i materiálech a mnoho dalšího. Část našeho sortimentu se týká také oblasti dětského pokojíčku. Jako rodiče víme, že sehnat v Čechách pěkné věci pro děti za dobré ceny je velmi obtížné. Díky našim úzkým vazbám na zahraniční trhy umíme velmi dobře předvídat a máme přehled o novinkách. 

A hlavně, náš obor a naše práce nás baví. Doufáme, že je to na našich stránkách alespoň trochu vidět :-).