Italské matrace Magniflex

Italské matrace Magniflex

Historie matrací značky Magniflex se začala psát v Toskánsku před více jak 55 lety. Dnes se řadí mezi přední výrobce, který vyváží své matrace po celém světe. Poznejte a zamilujte si značku Magniflex tak jako my.INSPIROVÁNO LÁSKOU K ŽIVOTU A PŘÍRODĚ

Výroba produktů pod značkou Magniflex se maximálně věnuje procesům na snížení produkce emisí CO2 na minimum. Například pomocí solárních panelů nebo snížením objemu přepravy matrací viz. patentované vakuové balení. V žádném z výrobků značky Magniflex nenajdete toxické látky - velmi přísně dodržují směrnice OEKO TEX standart 100. Pokud je i pro Vás důležité žít v souladu s přírodou a preferujete výrobky vyrobené s ohledem na životní prostředí, je tu kolekce Toscana - 100% BIO s certifikací Institutem pro ochranu životního prostředí.

VÝVOJ A VÝZKUM

I přestože již dosáhla velmi významných úspěchů, společnost Magniflex stále hledá co nejdokonalejší řešení pro zlepšení svých produktů. Magniflex spolupracuje s předními evropskými laboratořemi. Důkazem jsou vlastní paměťové pěny, studené pěny a mnoho dalších.

  • Velmi důležitým certifikátem u matrací je ten zdravotní a tím se mohou matrace Magniflex pyšnit. Týkají se matrací, které obsahují paměťovou pěnu o výšce 4 cm a více - ta zajišťuje vhodné anatomické účinky. Nejvyšší zdravotní certifikace v EU. V české republice jde reálně o produkty se sníženou sazbou DPH.
  • Specialitou značky Magniflex jsou paměťové pěny, které nejsou senzitivní vůči teplotě v místnosti (netuhnou v zimě a neměknou v létě). Reagují pouze na tlak, poté se opět vrací na původní místo. Pokud jste měly k paměťové pěně negativní vztah, vyzkoušejte tu od značky Magniflex - třeba Vás překvapí. 
  • Průkopníkem ve zdravém spánku je technologie, kterou najdete v matraci Magnistrech. Protokol ACA, největší profesní organizace amerických chiropraktiků potvrzuje, že příznivé účinky matrace Magstrech napomáhájí k protažení a uvolnění páteře a prokazatelně vedou ke zmírnění bolesti zad.

VYROBENO V ITÁLII - design, výroba i přeprava je zcela italská. REVOLUČNÍ VAKUOVÉ BALENÍ

Zachování vysoké úrovně hygieny matrace a snížení objemu o 90 % bez narušení materiálů. Patentované balení od roku 1986 značkou Magniflex. Matraci obdržíte v krabici s vakuovaným balíčkem uvnitř. Před rozbalením si znovu zkontrolujte, zda jste zakoupili správný rozměr. Po porušení hygienického obalu již nebude možná výměna. Při rozbalování dbejte na postup, který najdete v záručním listu. Bude trvat až 24 hodin než matrace načerpá dostatek vzduchu a nabude svého rozměru a vlastností. Pozor dejte na štítek s QR kódem, který je připevněný na boční straně potahu, budete jej potřebovat (postačí fotokopie) k potvrzení o registraci prodloužené záruky.

* Matrace Magniflex můžete položit na jakýkoliv typ roštů. Ať máte pružný lamelový, pevný laťkový nebo perforovanou desku, či polohovací rošty. Jen dejte pozor aby, měl rošt správnou nosnost a dostatečnou prodyšnost pro správnou cirkulaci vzduchu. SDÍLEJTE MATRACI BEZ KOMPROMISŮ

Máte s partnerem rozdílné požadavky na tuhost matrace? Ve společnosti Magniflex mají pro komfortní spánek ve dvou pochopení. Matrace s označením DUAL jsou ve dvoulůžkové verzi rozdělené na dvě samostatné matrace - s možností výběru vrchní vrstvy. Kromě variability je zásadní výhodou jeden potah s paměťovou pěnou v potahu. Nevznikne Vám tak nepříjemná mezera mezi matracemi a neucítíte otřesy vznikající při otáčení partnera během spánku.

RYCHLÉ POROVNÁNÍ NABÍDKY

Přijdou Vám všechny matrace stejné? Projděte si porovnání matrací z naší aktuální nabídky (květen 2019). Pocitově není žádná z matrací Magniflex vyloženě tuhá, jde spíše o matrace střední tuhosti s jemnými rozdíly v pocitech zaboření. 

Kolekce
Název
Celková výška
Nosnost
Prodloužená záruka na jádro matrace
Zdravotní certifikace MDC1
Duální komfort
Snímatelný potah
Paměťová pěna v potahu
ARMONIA
Magnigel Dual 12
30 cm
180 kg
12 let
ne
ano
ano
2 cm
Memoform Dual 12
30 cm
180 kg
12 let
ano
ano
ano
2 cm
TOSCANA
Cotton Grande Dual 12
30 cm
180 kg
12 let
ano
ano
ano
2 cm
TOSCANA
Cotton Caresse Dual 10
25 cm
180 kg
12 let
ano
ano
ano
2 cm
DOLCE VITA
Comfor Deluxe Dual 12 Firm
30 cm
150 kg
12 let
ano
ano
ano
2 cm
DOLCE VITA
Comfort Dual 10
25 cm
150 kg
12 let
ano
ano
ano
2 cm
MAGNISTRECH
Magnistrech 9
23 cm
150 kg
12 let
ano
ne
ano
1 cm
MAGNISTRECH
Magnistrech Sport 9
23 cm
150 kg
12 let
ne
ne
ano
/
MAGNIGEL
Dual 9 Firm
23 cm
150 kg
12 let
ano
ano
ano
1 cm
MEMORABILE
Memorabile 12
30 cm
150 kg
10 let
ne
ne
ano
2 cm
MAGNIPROTECT
MagniProtect 8
21 cm
180 kg
10 let
ne
ne
ne
2 cm
VITALE
Fresco Dual
22 cm
180 kg
8 let
ne
ano
ano
2 cm
VITALE
Armonioso
24 cm
180 kg
8 let
ano
ne
ano
2 cm
VITALE
Naturale
21 cm
180 kg
8 let
ano
ne
ano
2 cm

Pokud jste nenašli v článku odpověď na všechny Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr matrace je vždy pocitová záležitost proto hlavní část výběru by mělo zkoušení. Naše matracového studio najdete v Praze Vršovicích -více ZDE. Všechny matrace i polštáře z aktuální nabídky si můžete v klidu "olehat" a najít pro Vás tu pravou. 

Podobné články