Barva roku 2024

Barva roku 2024

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz

Nová barva pro rok 2024 zobrazuje naši touhu pečovat nejen o sebe, ale také o ostatní. Tento sametově jemný, broskvový tón jménem Peach Fuzz obohatí vaši mysl, tělo i duši.

Již od roku 1999 Pantone Color Institute™ zapojuje designérskou komunitu a nadšence z celého světa do konverzace o barvách. A každým rokem popularita barvy roku roste. Výběr má dopad na napříč módou, průmyslovým designem, stejně tak obalovým, multimediálním designem i komerčními interiéry.

Odstín Peach Fuzz přináší pro rok 2024 poselství plné laskavosti, něhy, spolupráce a péče. Teplý odstín zvýrazňuje naši touhu po sounáležitosti s ostatními a vychutnání si chvil ticha a bezpečí. Svěží broskvový odstín jemně zasazený mezi růžovou a oranžovou vám pomůže najít vnitřní mír a klid.

V této zvláštní době naše potřeba péče, empatie a soucitu stále sílí, stejně jako představy o mírumilovnější budoucnosti. Ve světě, který často klade důraz na produktivitu a vnější úspěchy, je těžké ocenit naše vnitřní já. Uprostřed shonu moderního života slaďte vaše vnitřní hodnoty s mentálním i fyzickým zdravím. Važme si toho, co je výjimečné – vřelosti a času s přáteli a rodinou. Přesně tyto hodnoty by vám měla připomenout tato citlivá, sladká a vzdušná barva Peach Fuzz.

Zahrnout tuto romantickou barvu do vašeho domova bude velmi snadné, ideálně vynikne na semišových, prošívaných nebo chlupatých texturách, které volají po pohodě a klidu. Překvapivě všestranný odstín Peach Fuzz kombinujte se zemitou hnědou nebo pro dramatický efekt se sytě červenou a švestkově fialovou.

Obklopte se novou barvou roku bytovým textilem z naší nabídky. Povlečení v tématické barvě Pech Fuzz doplňte o prostěradla a nezapomeňte na bytový a koupelnový textil

Pantone je synonymum pro barvu. Každý rok vybírají barvu, která se stane hitem a modlou pro všechny návrháře a designéry. WEB PANTONE

Podobné články