Volná místa

Pro náš internetový obchod a matracové studio www.i-living.cz hledáme spolehlivého a pracovitého parťáka na pozici: PRACOVNÍK SKLADU A EXPEDICE.

Náplň práce:

  • Administrativní příprava, balení a expedice zásilek z e-shopu.
  • Zodpovědnost za sklad - organizace zboží, inventura.
  • Rozvoz zboží po Praze dodávkou a příležitostně po republice.
  • Komunikace s přepravními společnostmi, řešení reklamací, domluva ohledně termínů atd.
  • Komunikace s obchodním oddělením.
  • Balení a expedice zboží pro velkoobchod.

Co musíš mít, umět a vědět:

  • Zdravý rozum a schopnost řešit vše v klidu.
  • Fyzickou zdatnost (manipulace s těžkými matracemi). Z tohoto důvodu práce není vhodná pro ženy.
  • ŘP sk B, jsi aktivní řidič a máš už něco naježděno.
  • Kultivovaný projev.
  • Spolehlivost a flexibilita.
  • Čistý trestní rejstřík.
  • Výhoda je praxe ve skladu, dopravě, expedici, výdejně internetového obchodu.
  • Smysl pro humor, zejména ten černý, vítáme! V době vánočního shonu nás efektivně drží při životě. :-)

Nabízíme:

  • Lidský pohodový přístup.
  • Ohodnocení podle zkušeností a výkonu. Dobré lidi umíme ohodnotit velmi dobře.
  • Kafe, cola, vody na pracovišti zdarma, v době vánočního shonu skladem proběhne i nějaká ta pizza nebo sladkosti.
  • Stravenky 120 Kč.
  • Zaměstnanecké slevy.
  • Práci na HPP na dobu neurčitou. Možná práce i na zkrácený úvazek - odpolední směny a víkendy, vhodné pro studenty.
  • Nástup v průběhu srpna nebo září.
  • Typická pracovní doba 9-17:30, v době předvánočního shonu a nárazově během roku je třeba počítat i s víkendy a delšími směnami.

Nemusíš posílat univerzální CV. Mnohem více nás potěší personalizovaný e-mail, kde nám popíšeš vlastními slovy, co máš za sebou a proč Tě tato nabídka zaujala. Napiš nám na service@i-living.cz.