Řada Cirrus Microclimate Cool touch

Řada Cirrus Microclimate Cool touch

Potíte se v noci a preferujete bavlněné lůžkoviny? Vyzkoušejte novou řadu Cirrus Microclimate. Povrch tvoří příjemná 100% bavlněná látka s chladivým efektem COOL TOUCH, ideální pro spáče, kteří se v noci hodně potí, i ty, kteří hledají nadstandardní komfort. Bavlna je zabroušena do hedvábného lesku a opatřena krásným proševem v designu motýlka.
 
Cirrus brand Cirrus motýlek dreamstime_xxl_22196917
 
Lidské tělo během spánku vypotí kolem půl litru vody. Klasické lůžkoviny vlhkost nasají a udrží, zatímco výplň lůžkovin z patentovaných silikonizovaných vláken Cirrus® irského výrobce Wellmann ji odvedou do okolního prostředí a udrží tak v prostředí lůžka optimální mikroklima. Suché lůžko zároveň zamezuje šíření mikroorganismů a zajišťuje zdravější spaní. 
 
Pro své vlastnosti a trvanlivost je výrobek hojně využíván i v hotelích, penzionech a zdravotnických zařízeních. Lůžkoviny lze opakově prát na 60°C. Vhodné pro alergiky, děti, seniory.
2g Cirrus 
Značkové vlákno evropské výroby, skvělé dílenské zpracování, a to vše od českého renomovaného výrobce 2G Lipov. Samozřejmostí je certifikát zdravotní nezávadnosti Öko tex a Textilního zkušebního ústavu.
 
český výrobekroztočTZU logo-1
 
Výplňová vlákna Cirrus patří mezi špičku, co se týče funkčnosti tkaniny, a právem se řadí mezi tzv. "chytrá vlákna " smart fibres, neboli vlákna s funkčními vlastnostmi.
 
wellman voda
 
Jak vlákna Cirrus fungují? Shlédněte video pro názornou ukázku.
 
Výroba vláken pro lůžkoviny je navíc maximálně ekologická. Věděli jste, že se vlákna vyrábí z PVC recyklátu? Proces vzniku tak tvoří uzavřený systém, který je maximálně šetrný k životnímu prostředí.
eko wellmanTencel1 wellman eco core
 
 
           lahve                     >>>     plastové vločky         >>>           vlákna
bottles Flakes Fobres
 
 
Více informací naleznete ve videích níže. 
 
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.