Stylový paletový nábytek na vaší terase

Stylový paletový nábytek na vaší terase

Trávíte na zahradě nebo na terase hodně času? Zpříjemněte si venkovní lenošení! S trochou šikovnosti Vás veselý a netradiční nábytek nemusí stát desetitisíce.

Základem je paleta

Paletu s trochou štěstí seženete buď zdarma, nebo koupíte za pár desetikorun. Zbrousíte, opracujete a dle své fantazie můžete i nalakovat či namořit. Na horní část palety doporučujeme ještě přilepit nebo nacvaknout netkanou textilii, aby hrubý povrch nezatrhával polstry. A základ je hotov.Originální polstry

Kolekce Garden Spirit od francouzské značky TODAY nabízí krásné neokoukané polstry přímo šité na míru euro paletám v rozměru 80x120 cm. Ty můžete doplnit opěráky či područkami. Získáte tak jedinečné křeslo, které láká k odpočinku a lenošení. Spojením více palet vznikne parádní odpočinková lavice. Vybírejte z limitované kolekce pro rok 2022

Jen na Vaší fantazii záleží, jestli zvolíte polstry v jedné barvě, nebo vytvoříte veselé kombinace. Můžete vybírat z palety pěti barev, které jsou inspirované barevnicí Pantone. Ať zkombinujete cokoliv, vždy Vám to bude ladit.

Nezapomeňte na doplňky

Posezení hotovo? Nezapomeňte na doplňky! Rozveselte terasu ještě veselými pufy, závěsnými i dekoračními polštářky, dečkami na přikrytí. A to vše samozřejmě ve stejných barvách! Jídelní část terasy můžete ještě osvěžit podsedáky ze stejné kolekce, ze stejných barev. Nebo hoďte vyšší futony jen tak na zem a stolujete ve stylu Dálného či Blízkého východu.

Vytvořte si místo, kde můžete vydechnout a relaxovat, vždyť vy si to přece zasloužíte.

Podobné články