Kolekce Mistral home

Kolekce Mistral home

S nejnovější kolekcí povlečení přišla značka Mistral Home v zimě 2017. Kolekce je plná tlumený barev v jednoduchých elegantních designech které skvěle doplní vaší ložnice. 

Značka Mistral home pochází z Belgie a vyznačuje se krásnými designy podle nejnovějších trendů. Značka je známá a oblíbená po celé Evropě, každý rok se se svými novinkami účastní veletrhů bytového textilu, takže ví, co je IN. Značka Mistral Home nabízí velmi luxusně zpracované povlečení ve velmi příjemném bavlněném saténu nebo jen ze 100% bavlny. Povlečení vám nabízíme v klasických českých rozměrech.

Povlečení Mistral home získává řadu ocenění za společensky udržitelný přístup k výrobě a podnikání.

 

Společnost Mistral Home je jednou z textilních společností, která se snaží také o minimalizaci následků textilní výroby. Je členem iniciativy BEPI a BSCI, které se snaží o environmentální zlepšení v rámci celosvětového dodavatelského řetězce a o zlepšení podmínek zaměstnanců na dodavatelských farmách a v továrnách.

 Mistral Home se také zapojila do kampaně Greenpeace Detox, ve které se textilní značky zavázaly k nulovému vypouštění nebezpečných chemických látek a požadovaly od svých dodavatelů zamezení úniků toxických látek z jejich továren do místních vod.

Bavlněný satén spojuje ty nejlepší vlastnosti bavlny a saténu - je hebký a jemný na omak, zároveň je však velmi pevný a odolný. Určitě se tedy nechytejte slova satén, nebojte se nebude vám klouzat z postele. :)

Chci si prohlédnout celou kolekci - Více na MISTRAL HOME >>>

Podobné články