Gipetex léto 2018

Gipetex léto 2018

Pojďte se s námi nadchnout pro novou letní kolekci značky Gipetex. Úžasné 3D vzory na povlečení jsou opravdu jedinečné. Ložní prádlo vyrobené v Itálii ze 100% bavlny má praktické uzavírání patentky. Navíc pro český trh v několika rozměrech.

Společnost Gipetex se na trhu s ložním prádlem pohybuje již 40 let, za tu dobu získali spoustu zkušeností a dokáží tak vytvořit exkluzivní produkty skoro bez chemie. Jejich povlečení tak bez problému získaly certifikát Öeko-Tex® Standard 100.

Dalším certifikát, kterým se mohou chlubit, je Global Organic Textile Standard (GOTS), což je světově uznávanou biotextilní certifikace a je považována za přední normou pro zpracování textilií vyrobených z organických vláken. Celá certifikace se opírá o prověření celého řetězce od pěstitelů až po výrobce, kromě ekologických otázek tak pokrývá i důstojné pracovní podmínky zaměstnanců.

Za zmínku stojí i spolupráce Gipetex s pěstiteli bavlny a výrobci bavlněných textilií na severoamerickém kontinentu, kteří se sdružují pod značkou Cotton USA™. Povlečení s potiskem ze 100% bavlny a vyrobené v Itálii.

3D potisk je pouze z jedné - lícové strany. Rubová strana je vždy jednobarevná. V Itálii navrhnuto i vyrobeno, prémiový výrobek pro náročné. Poslouží i jako krásný nápaditý dárek.

Chci si prohlédnout všechny výrobky Gipetex Natural Dream ➤ ZDE

Podobné články