Matracové novinky 2017

Matracové novinky 2017

V průběhu dubna začínáme nabízet několik nových matrací. Jde jak o vylepšené stávající kusy, tak o zcela nové matrace.

Nejdříve něco k nepatrně vylepšeným matracím:

Již dříve nabízené matrace Forest, Frodo a Austin získaly nové potahy s přidanou postranní mřížkou pro lepší proudění vzduchu a výrazně lepší termoregulaci během spánku. Díky této mřížce se s každým vaším pohybem v matraci vymění vzduch, a je tak lépe zabráněno tvorbě plísní a množení roztočů, což ocení nejen alergici.

Tropico FOREST AIR 

Tropico FRODO AIR 

Tropico AUSTIN AIR 

Lehkou úpravou prošla i nejprodávanější matrace v České republice – Fox. Nyní je ještě variabilnější, vzdušnější, pevnější a odolnější. Byla přidána vrstva studené Flexifoam pěny, která napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje větší pružnost matrace. Dále byla do potahu přidána již zmíněná postranní mřížka pro lepší vzdušnost a termoregulaci. Z matrace Fox se tedy stává Super Fox, který můžete zakoupit ve výškách 18, 20, 22, 24, 26 a 28 cm a samozřejmě si můžete i nadále zvolit profilaci ložné plochy. Porovnejte sami. Dole Super Fox.

Tropico FOX 

Tropico SUPER FOX 

Zcela nové jsou matrace Kolos a Kolos Bio. Obě matrace jsou nelepené a vzdušné, tudíž ideální pro alergiky.

Kolos Bio vám nabídne z jedné strany superjemnou hybridní pěnu, která je kombinací latexu a gelu. Hodí se tedy pro milovníky měkčího poležení. Na straně druhé potom nalezneme studenou Natur pěnu, která zajistí pružnost a pevnost pro ty, kterým vyhovuje spíše tvrdší ležení.

Tropico KOLOS BIO 

Matrace Kolos, nabídne díky své nosnosti (neuvěřitelných 200 kg) pohodlné ležení zejména těžším jedincům. Dvě vrstvy vysokoobjemové Flexifoam pěny si spolu se studenou pěnou Hard poradí i s opravdu těžkými spáči.

Tropico KOLOS 

 

Naše nejlepší matrace Curem C4500 se dočkala sestřičky. Už na první pohled je vidět, že nový Curem C3500 je o kousek nižší, přesněji o 3 cm. Dále jsou zde na rozdíl od C4500 prohozeny vrstvy paměťové pěny. Vysokoobjemová Super-Volume Curemfoam je nyní na vrchu a jemná Curemfoam pod ní, což přináší výrazně rozdílný pocit z ležení.

Curem visco C3500 

Do řady Spirit Superior nám přibyly hned dvě nové matrace.

Spirit Suprerior Cloud vám díky nové, gelovo-latexové vrstvě přinese úplně nový pocit ležení. Komu nevyhovuje bořící efekt u paměťové pěny a latex je na něj moc pevný, volí Cloud. Spát budete opravdu jako na obláčku.

SPIRIT Superior CLOUD

Spirit Superior Triumph taktéž přináší řešení pro ty, kterým nevyhovuje visco pěna ani latex. Celá horní vrstva je tvořena novou, odolnou, pružnou a vzdušnou pěnou XDURA. Díky své pružnosti vám nedovolí úplně se do matrace probořit a příjemně podepírá vaše tělo.

SPIRIT Superior TRIUMPH

Největší novinkou na naší prodějně jsou jednoznačně tři nové gelové matrace Geltech.

Klima XXL je ideální matrací pro vyšší váhové kategorie, díky své nosnosti 160 kg. Obsažené gelové segmenty optimalizují rozložení tlaku v pánevní zóně a ramenní oblasti. Jádro s nelepeným spojem odvětrává matraci každým pohybem těla.

Již brzy na našem e-shopu. Na prodejně již možnost vyzkoušení.

Gemini se může gelovými segmenty pyšnit na obou stranách. Horní strana (tužší) bude vyhovovat zejména mužům, a spodní (měkčí) naopak zase ženám. Jedná se zde tedy v podstatě o spojení dvou typů matrací.

Již brzy na našem e-shopu. Na prodejně již možnost vyzkoušení.

A nakonec úplný Rolls Royce gelových matrací – Ultima. Luxusní matrace ze studené a paměťové pěny s gelovými segmenty a ocean-gel latexem. Největší komfort, jakého se vám může dostat. Pro koho je tato matrace vhodná? Stručně – pro všechny.

Již brzy na našem e-shopu. Na prodejně již možnost vyzkoušení.

Neváhejte a přijďte si nové matrace vyzkoušet do našeho Matracového studia v Praze - Vršovicích.

 

Podobné články