Matrace s nejvyšší zdravotní certifikací

Matrace s nejvyšší zdravotní certifikací

Pokud je pro Vás důležitý komfort během spánku a třeba i trpíte problémy pohybového aparátu, poohlédněte se po matracích značky Magniflex. Ten pocit je nepřenosný, možná Vám připomene Vaši dovolenou v luxusním 5*hotelu. Většina z matrací Magniflex navíc nese i známku nejvyšší zdravotní certifikace v rámci EU a podléhá snížené sazbě DPH. Atest z certifikovaného institutu značí i skvělé ortopedické vlastnosti a takové matrace jsou vhodné i pro dlouhodobě ležící.

Z prémiové řady Vám nyní představíme matraci Magniflex Armonia dual aneb „sestav si lůžko podle svého“. Uvnitř matrace si můžete nakombinovat vrstvy pěn a topperů různých tuhostí a docílit tak rozdílně tuhého poležení v rámci jedné manželské matrace. Říkáme tomu duální komfort. To vše následně jednoduše schováte do celistvého potahu, ve kterém je všita vrstva nesmírně pohodlné paměťové pěny, díky které neucítíte mezeru.Pokud hledáte pevný podklad pod záda a navíc se v noci více potíte, vyzkoušejte matrace Magnigel. Pevné jádro, patentovaná gelová pěna a potah zabraňující přehřívání těla zpříjemní Váš spánkový komfort nejen v letním období. Gelové matrace stabilně patří k bestsellerům naší nabídky.

A na závěr Vám představíme inovativní matraci Magnistretch a pro sportovce nově vyvinutou matraci Magnistretch Sport. Trpíte bolestí zad v důsledku sedavého zaměstnání? Magnistretch protahuje a uvolňuje páteř během spánku. Využívá tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. Spánek na této matraci má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku. Tento unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře je exkluzivním patentem společnosti Magniflex a byl vyvinut ve spolupráci s Univerzitou v Zaragoze.O matracích Magniflex Vám ještě prozradíme ještě několik maličkostí, které možná usnadní Vaše rozhodování.

  • Paměťová pěna Magniflex – Memoform nehřeje, reaguje pouze na tlak. Bez obav si ji tak můžete pořídit, i pokud trpíte na návaly horka nebo se více potíte.
  • Potahy jsou snímatelné a dají se vyprat.
  • Matrace se k Vám dostanou vždy srolované, zabalené ve vakuu speciální patentovanou komprimační metodou. Ušetří Vám to nemálo nervů při přemisťování matrace.

Matrace Magniflex je vhodné doplnit polštáři stejné značky. Pěnové polštáře s gelem, paměťovou pěnou, anatomickou profilací – výběr je jen na Vás. Náš horký tip je polštář Magniflex Magnigel / Memoform De Luxe, kde jednoduchým otočením zvolíte buď stranu s chladivým gelem, nebo stranu s měkoučkou paměťovou pěnou.

Podobné články