Příběh našeho spánkového studia a eshopu

 

Provozujeme matracové studio a internetový prodej již 10 let, naše znalosti s oborem sahají až do roku 1999. Jak to začalo: tady Vás asi zklameme. Žádný bulvární start, AHA moment ani probuzení se nekonalo.  Měli jsme s oborem dlouholeté zkušenosti, rádi dobře spíme a prostě obor bytového vybavení máme rádi, tak proč nezkusit posunout naše znalosti na vyšší level a místo práce v korporátu si neotevřít vlastní studio. Od začátku vše děláme poctivě, pokorně a srdcem, věříme, že to je znát.

 

Tak proč tedy k nám? 10 důvodů níže a další by se jistě taky našly:

 

1.      Protože jsme líní a máme naše zákazníky rádi (ale i sebe). 😊

Ano, opravdu jsme líní a považujeme to za přednost. Za ta desetiletí, během kterých sledujeme vývoj technologií, jsme vytřídili pouze pár značek a výrobců, se kterými spolupracujeme. Takové, na které se můžeme spolehnout, neřešíme problémy s kvalitou a takové, které se nestydíme doporučit dál.

Tím jsme tak nějak přirozeně ze svého portfolia vyloučili levné matrace, levná prostěradla apod. Zákazníci sice byli spokojeni v okamžiku nákupu, ale po roce – dvou – třech jsme se viděli znovu a řešili jsme časem proležené pěny, prostěradla vhodná pouze jako hadr na podlahu apod. Nechceme týrat sebe i zákazníky reklamačním procesem, výměnami zboží (což u matrace, když nemáte na čem spát, je problém).

Naopak neprodáváme takové zboží, kde vidíme, že zákazník zaplatí za drahou reklamu a cena neodpovídá kvalitě. Vždy dbáme na to, abychom nabízeli ten nejlepší poměr výkon / cena.

 

2.      Naše produkty sami používáme

Pokud my, naše rodiny nebo rodiny našich zaměstnanců potřebují vybavit ložnici, vybaví se u nás a slouží nám jako odborné soukromé testcentrum. A jelikož mnozí z nás už nejsou žádní mladíci, řešíme různé neduhy jako bolavé ploténky, skoliózy, poruchy SI spojení, vybíráme matrace pro děti a teenagery a podobné. A co ozkoušíme na vlastní kůži (a bolavá záda), to pak umíme doporučit dál.

 

3.       Náš eshop není jenom virtuální galerie

Zpozorněte, pokud internetový prodejce (e-shop) matrací nemá prodejnu. Jak může radit s výběrem, když se zbožím denně nepracuje? Pokud čerpá zkušenosti pouze z katalogů výrobců, přetlumočí Vám jen napsané parametry. Osobní hodnocení a pocit Vám k tomu nedodá.

 

4.       100% spokojenost na Heurece, 4,5* na Googlu

Z tisíců recenzí, které jsme nasbírali za ta léta. Jsme rádi, že naši snahu zákazníci ocení.

 

5.  Nemáme reklamační ani právní oddělení

Nepotřebujeme ho. Reklamace prakticky neřešíme. A když už se nějaká vyskytne, z 99 % ji umíme vyřešit na dálku. Pouze v ojedinělých případech je nutná součinnost s výrobcem. A vést se zákazníky dokonce právní spory? Fuj, zatím se nám to za 10 let nestalo. Vše řešíme v dobrém.

 

6.       Nikdo z našich kolegů není finančně motivován k tomu, aby prodal co nejdražší zboží

Ne, opravdu nestojíme o styl prodeje, kdy Vám vnutíme něco, co nechcete. Nestojí nám to za to. Nebudete na nás pak myslet v dobrém, nedoporučíte nás svým známým. Snažíme se najít najít řešení na míru zádům i peněžence. A někdy Vám i doporučíme konkurenci, pokud pro Vás nabídku nemáme.

 

7.       Provozujeme matracové studio a sami v něm sedíme i prodáváme

Provozujeme jenom jedno, v Praze Vršovicích. Za uplynulých 10 let nás samozřejmě lákalo expandovat a otevřít i jiné pobočky. Abychom však udrželi naši pověstnou kvalitu, zůstali jsme u malého formátu. V dnešní rychlé době se stále větší objem přesouvá do online prostoru, a tak běžně posíláme matrace do Slezska či na Slovensko.

Každou novinku na trhu osobně testujeme ve studiu, vidíme ji, povalujeme se na ni (ano, to je zase ta naše lenost 😊). Posloucháme zákazníky, shromažďujeme odezvu a jen tak jsme schopni kvalifikovaně poradit. Nemáme žádné módní kanceláře v Karlíně, kde bychom byli od našeho zboží odtrženi.

Tím pádem nejsme anonymní a nikde schovaní.

 

8.       U nás komunikují lidé

Pokud k nám voláte nebo píšete, dovoláte se přímo nám, lidem z I-LIVING. Žádným chatbotů, AI asistentům.

 

9.       Jdeme s dobou

Pravidelně navštěvujeme zahraniční veletrhy jako Maison Objet v Paříži, Heimtextil ve Frankfurtu nebo Salone del Mobile v Miláně. O trendech máme přehled a sortiment stavíme podle nových poznatků.

Považujeme se však za konzervativce a nebereme do prodeje každou supermoderní novinku, o které nejsme sami přesvědčeni.

 

10.   Možná je náš přístup tradiční..

..ale koupi matrace bereme jako investici na příštích 8-10 let a tak k ní nepřistupujeme jako ke koupi rohlíků. Ostatně, už 10 let se na na trhu držíme i v nelehkých dobách. To samo o sobě je známka toho, že náš byznys myslíme dlouhodobě vážně.

 

Eva a Pavel Vihanovi, zakládající duše I-LIVING

 

Navštivte naše matracové studio v PRAZE 10 - Vršovicích! Nabízíme více jak 30 matrací k vyzkoušení nebo využijte osobního odběru z našeho  e-shopu. 

Ve studiu si můžete vyzkoušet více jak 30 různých matrací od českého výrobce Hilding Anders a matrace italské značky Magniflex. Pozor! Zboží vedené jako skladem na e-shopu není k dispozici na prodejně. Prodejna není sklad. Ten je oddělený od prodejny. Zejména o víkendu bohužel nejsme schopni ihned vydat nově vybrané matrace, takové Vám rádi po víkendu pošleme nebo zavezeme.

Dostanete se k nám:

Pod Soutratím 1559/5. Následujte navigaci "Fiat,
Renault, Dacia, Autocentrum Dojáček". Pozor! Fialová zóna.
101 00, Praha 10 


Busem č. 124, 101, 139
zastávka KOH-I-NOOR

Tramvajemi č. 6, 7, 22, 24
zastávka KOH-I-NOOR
 
Otevírací doba:
Po     9-19:00
Út     9-17:00
St     9-17:00
Čt     9-19:00
Pá     9-16:00
So     9-14:00

 

Líbí se Vám naše produkty a máte zájem o odběry ve větším množství? Máme bohaté zkušenosti s velkoobchodním prodejem. Dodáváme zboží do e-shopů, hotelů, penzionů, designových studií, reklamních agentur a jiných. Neváhejte se na nás obrátit. Ceny nastavujeme individuálně podle odběrů.

service@i-living.cz